Crack Nasıl Yapılır?

Crack Nedir?

Crack,bir tür oyuna giriş ve programı çalıştırmak amaçıyla yapılmış veya yazılmış bir tür kodlama türüdür.Crack Bilgisayar Ortamlarında ve Net Ortamında kullanılır.

Crack Ne İşe Yarar ?

Crack denilen kodlanmış sistem örnek verirsek program kullanırken program bizden tüm özelliklerini kullanabilmemiz için Lisans istemektedir. Eğer para ödemek istemiyorsanız ve Net ortamında bulunuyorsa indirip crack program üzerine kurulur. Veya,Oyuna girmek isterken bizden orijinal cd isterken para vermek istemiyorsanız internetten Crack indirip oyun içine kurabilirsiniz.

Crack Nasıl Yapılır ?

Bilgisayarıma Gir < İndirdiğiniz Cracki Sağ Tıklayıp Oyunun yüklü olduğu klasöre kopyaladığınız Cracki yapıştıracaksınız. Eğer,Crack Yüklediğiniz CD’nin içerinde ise Bilgisayarıma Girip ”Crack” dosyasından crack’i kopyalayıp oyunun yüklü olduğu yere yapıştırıyoruz.

Resimli Anlatım

Bu Yazıyı Paylaş:

23 yorumlar

    1. reis sen onu boşver dolar 7 olmuş pc alabiliyosan kafan rahat boşver cracki falan

  1. arkadaşlar bu crack hani botlar oluyor ya onlıne oyunlart için onlardada işe yayarmı bide indirme linki nerde söylermisiniz ltfen cvp …

  2. Ben oyunu D ye kurdum ve sadece ubisoft diye crack dosyasının içinde ne yapmalıyım oyun öteki türlü çakışmıyor acil cevap verirseniz çok sevinirim lütfen birde C de birşey yok oyunla ilgili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir