iPhone 5 Video İnceleme


, Apple’ın 2012 yılında çıkardığı, dokunmatik tabanlı akıllı telefon bir üründür. En son Apple iPhone ürünüdür. 12 Eylül 2012 tarihinde tüm dünyaya ilan edildi. 21 Eylül 2012 tarihinde bazı ülkelerde satışa sunulmuştur.

Ürün, 12 Eylül 2012 tarihinde, ABD’nin San Francisco şehrinde tanıtıldı. 8 Megapiksel kamerası bulunan iPhone 5’in diyafram değeri ise f2.4 Apple’a göre yüzde 40 daha hızlı çekim yapabilen yeni kamerada daha önce standart olarak bulunmadığı için eleştirilen Panorama modu da bulunuyor. Bu modda oluşturulan fotoğraflar ise 28 Megapiksel çözünürlüğe sahip oluyor.

Video modunda Full HD çözünürlükte kayıt yapabilen yeni telefon video kayıt sırasında fotoğraf da çekebiliyor. Ön yüzünde bulunan kamerası 720p çözünürlüğünde video kayıt edebilen cihaz 3G üzerinden FaceTime desteği de sunuyor. 3 adet mikrofona sahip olan iPhone 5’te ses kayıt özelliği daha da geliştirilmiştir.

21 Eylül 2012 tarihinde iPhone 5; ABD, Kanada, Almanya, Birleşik Krallık, Fransa, Avustralya, Japonya, Hong Kong ve Singapur’da satışına başlanmıştır.

iPhone 5’in boyutları 123.8 x 58.6 x 7.6 mm, ağırlığı 112 gram. iPhone 4S ile kıyaslandığında %18 daha ince, %20 daha hafiftir.


Etiketler : ,,,,,,,iphone 5

Youtube Kanalımızdan Videolarımızın Tümünü İzleyebilir ve Abone Olabilirsiniz..! Youtube/NasilYapiliyor

Dailymotion Kanalımızdan Videolarımızın Tümünü İzleyebilir ve Takip Edebilirsiniz..!  Dailymotion/NasilYapilir

Vimeo Kanalımızdan Videolarımızın Tümünü İzleyebilir ve Takip Edebilirsiniz..!  Vimeo/NasilYapilir

Facebook Adresimiz..! Facebook/NasilYapilir

Kaynak : DonanimHaber.Com

Facebook'ta Paylaş