Cam Filmi Nasıl Çekilir?

 

KUMSAL CAM FİLMİ

gerçekleştirmiş olduğu projeleri başarıyla müşterilerine zamanında garantili olarak teslim etmiş, müşteri memnuniyeti ve samimiyeti kalitemize yansıtarak “KALİTE POLİTİKASI VE HİZMET ANLAYIŞ” ilkesini benimseyerek siz müşterilerimize layık olma yolunda firmamız geleceğe doğru yol almaktadır. sektöründe hedef olarak hep en iyiyi aldık, hiçbir zamanda yaptıklarımızla yetinmedik. Güvenin dünyada sahip olunacak en zor şey olduğunu bilerek insanların güvenini kazandık ve sektöründe hızla yükselmeye başladık. Güneş, ısı ve ışık koruma filmleri, Güvenlik cam filmleri, Dekoratif cam filmleri ile plazalar, ofisler, hastahaneler, okullar, fabrikalar, evler gibi farklı birçok mekanda yaşanılabilir farklı mekanlar yaratmıştır. Yıllık hedefimiz 25.000 m2 olup hedefimize sizlerle ulaşacağımıza inanıyoruz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sunan firmamız uzman, profösyonel satış ekibi, kaliteli hizmet kadrosuyla daima yanınızda ve hizmete hazırdır. “

KUMSAL CAM FİLMİ İLETİŞİM

www.kumsalcamfilmi.com

E-mail : kumsalcamfilmi@gmail.com

Cep Tel : 0530 466 68 69

Telefon : 0212 325 34 32

Fax : 0212 325 34 32

Adres : Yeşilce Mah. Yunus Emre Cad. No:25/A Kağıthane

, Ne İşe Yarar?
Günümüzün trendi dışarıyı içeriye yansıtan ferah ve geniş alanlara sahip mekanlardır.
Bugünün binalarında eskiye nazaran daha fazla cam kullanılmaktadır. Bu durum çekiciliği artırdığı kadar bir çok problemi ve olumsuzluğu da beraberinde getirir.
Örnegin; Aşırı yansıma yapması, geniş camlar yüzünden ısı artışının çoğalması ve soğuk havalarda ısı kaybından dolayı fazla yakıt tüketiminin sarf edilmesi ve ayrıca halı ve mobilyaların solması ile perdelerin sararmasına neden olmaktadır.
Cam Filmi yüksek performanslı metalik polyester ile kaplıdır ve cam yüzeylerde yeterli güneş izolasyonu sağlamaktadir. Cam Filmleri parlak veya mat olarak, sade, renkli ve değişik şekilli desenler ile üretilmiştir. Kullanılan filme bağlı olarak, Cam Filmi ışığı %12′den %93′e kadar kesebilme özelliğine sahip, kumaş ve halıların korunması amacıyla zararlı ultraviole ışınlarının %99′unu engeller, parlak ışığın %92′sini keser ve camın yalıttığı güneş ısısını %76′ya kadar engeller.

Cam Filminin Avantajları
Sıcak ve parlak ışığın azaltılması & Konforun artması;
Cam Filmi, camın iç kısmına kaplanan bir retrofit üründür. Gölgeli ve güneşli alanlar arasındaki sıcaklık dengesini sağlar, rahatsız edici ışığı engeller. Konforlu, güvenli bir ortam oluşturur.
Isıtma ve Sogutma masraflarını azaltır;
Az miktarda ısı ve ışık yansıtan Cam Filmi camın iç yüzeyine kaplanarak ısı kaybını, kışları %30′a kadar azaltır. Yazları ise iklimlendirme masrafları Cam Filmi ile güneş sğcaklığının %79′a kadar geri yansıtılmasıyla azalır.
Eşyaların ömrünü uzatır;
Güneş ışınları eşyaların solmalarına yol açmaktadır, camların zararlı UV ışınlarını geçirmesini Cam Filmi ile engelleyerek, meydana gelebilecek bu tür hasarlardan %99 koruma sağlanır. Eşyaların ömrü uzar.
Mekanlara Güzellik Katar;
Değişik renk ve örneklere sahip geniş bir yelpazeye sahip yarı reflektif ya da tam reflektif edilmiş filmler binaların mimari görüntüsünü güzelleştirmektedir. Binaların içerisi Cam Filmi ile güzel, rahat, yansımasız bir ortama ve dışarıdan da bina dizaynını bozmayan tek bir görüntüye sahip olur.